عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
تبلیغات


مطالب پر بازدید
تبلیغاتدوشنبه 31 شهریور 1393

 

» جهت مشاهده نتایج پی پی وی نایت آف چمپیونز به ادامه مطلب بروید ...

========================================

کیک آف نایت آف چمپیونز 2014

کیک آف به میزبانی رنی یانگ آغاز شد . بیگشو , الکس رایلی و بوکرتی میهمانان هستند و تصاویری از ورود تماشاگران به سالن پخش می شود . ابتدا آنها در مورد عمل جراحی اضطراری رومن رینز صحبت می کنند و سپس رنی یانگ بینندگان را به دیدن ویدئویی از پیروزی های اخیر براک لزنر مقابل بیگشو و آندرتیکر و جان سینا دعوت کرد . الکس رایلی گفت که واقعا از عملکرد براک لزنر در سامراسلم شوکه شده بود . رنی یانگ توجه همه را به تام فیلیپس جلب کرد و او در خصوص شبکه های اجتماعی و هشتگ #WWENOC به بینندگان توضیحاتی داد پنل در مورد روسف و مسابقه امشبش مقابل مارک هنری بحث می کند سپس کلیپی از حمله رندی ارتون به جریکو در راء پخش شد . سپس آنها سراغ مسابقه میز و زیگلر و اینکه سندو و آرتروت در کنار رینگ کار را دنبال می کنند گفتگو کردند و بیگشو گفت که دمین سندو از د میز استعداد بزرگتری است .سپس آنها بقیه مسابقات را هم مورد بررسی کوتاه قرار می دهند و بوکرتی برای مصاحبه سراغ گلداست می رود .

گلداست می گوید که آنها آماده هستند و ناگهان استارداست هم به پیش آنها می آید و می گوید که آنها امشب کمربند ها را از آن خودشان خواهند کرد .کلیپی از درگیری اخیر سر کمربند دیواز پخش شد . الکس رایلی گفت نیکی بلا شانس بیشتری دارد زیرا از حمایت سازمان برخوردار است . در ادامه به پیش تام فیلیپس می رویم و پیام رومن رینز به طرفدارانش را اعلام کرد .

سپس نوبت به پیپ شوی کریسچن رسید کریسچن وارد شد و به همراه تشویق زیاد تماشاگران به رینگ آمد . کریسچن گفت دلش برای تماشاگران تنگ شده و امشب چیزی در مورد او وجود ندارد امشب شب قهرمانان است . کریسچن گفت که جالب می شود که اگر او یک مسابقه در امشب داشته باشد و سپس به مسابقه رندی ارتون مقابل جریکو اشاره کرد و کریس جریکو را به رینگ فرا خواند.

جی بی ال , مایکل کول و جری لالر گزارشگری پی پر ویو را به عهده دارند و در این لحظه جریکو با تشویق زیاد  تماشاگران وارد شد . جریکو به رینگ آمد و شروع به گپ دوستانه با کریسچن کرد و به شوخی گفت که چه خوب میشد اگر آنها دوباره تیم میشدند که ناگهان ارتون در صفحه نمایش بزرگ سالن ظاهر شد و صحبت های آنان را قطع کرد . ارتون گفت که کریسچن دیگر نمی تواند مسابقه بدهد و او امشب با جریکو کاری می کند که فقط بتواند در شوی توتال دیواز حاضر شود! جریکو هم گفت که من کاری می کنم تو در برنامه "توتال جک اس" حاضر شوی . جریکو عصبانی شد و شروع به زدن حرف های در خصوص مسابقه امشبشان زد و به این ترتیب پری شو به پایان رسید.

 

نتایج نایت آف چمپیونز 2014

نایت آف چمپیونز آغاز شد و مایکل کول به تماشاگران خوش آمد گفت . تصاویری از قهرمانان تگ تیم بزرگ تاریخ دبلیو دبلیو ای نمایش داده شد و جاستین رابرتز مسابقه سر کمربند تگ تیم را اعلام کرد و قهرمانان و چلنجر این کمربند ها را معرفی کرد.

مسابقه اول (سر کمربند های تگ تیم)

جیمی اوسو ، جی اوسو vs گلداست و استارداست

جی اوسو و استارداست به طور قانونی در رینگ هستند . جی روی استارداست سویی ساید دایو انجام میدهد و گلداست جیمی اوسو را با یک کلوز لاین به زمین می اندازد . سپس در رینگ جی اوسو آماده فلاینگ اسپلش روی استارداست می شود و این حرکت را انجام میدهد ولی استارداست زانویش را بالا آورد و جی اوسو صدمه دید سپس او را رول کرد و توانست با موفقیت پین کند.

برنده و قهرمانان جدید تگ تیم :‌ گلداست و استارداست

بعد مسابقه گلداست و استارداست با کمربند های قهرمانی در رینگ مشغول خوشحالی اند و اوسوز هم در بیرون رینگ ناراحت از شکست هستند.

 

بایرن ساکستون با قهرمان بین قاره ای ، دولف زیگلر مصاحبه می کند . دولف زیگلر به همراه آر تروت (آر زیگلر) برای مصاحبه می آید و زیگلر پس از ابزار امیدواری برای پیروزی می گیود این کمربند قهرمانی است که ارزش دارد نه شعار پول ساز (مانی میکر) بودن و ستاره هالیوود بودن در حالیکه اصلا چنین خصوصیت هایی را نداشته باشیم.

 

سپس نوبت به مسابقه سر کمربند یونایتد استیتز می رسد و پس از نمایش تصاویر قهرمانان بزرگ این کمربند ، شیمس و سپس سزارو برای انجام مسابقه به رینگ می آیند.

مسابقه دوم (سر کمربند یونایتد استیتز)

شیمس vs سزارو

شیمس در گوشه رینگ آماده بروگ کیک بود و سزارو در حال بلند شدن ، سزارو از بروگ کیک جاخالی داد و شیمس را رول کرد ولی شیمس در شماره 2 کیک اوت کرد . سزارو یک دابل آندرهوک اسلم روی شیمس انجام داد و شیمس باز هم کیک اوت کرد . سزارو برای نیوچرلیزر تلاش کرد ولی شیمس روی رینگ نشست و مانع انجام این حرکت شد . شیمس خلاص شد و آماده بروگ کیک شد اما سزارو باز هم این حرکت را با دابل آندر هوک اسلم بدل کرد و برای کاور رفت و شیمس باز هم مقاومت کرد . سزارو شروع به زدن ضربات متعدد کرد کرد و شیمس را با این ضربات به گوشه رینگ برد . داور مسابقه سزارو را از شیمس دور کرد و سزارو در حال اعتراض بود که شیمس از فرصت استفاده کرد و با انجام بروگ کیک سزارو را پین کرد.

برنده و همچنان قهرمان : شیمس

بعد مسابقه سزارو در حالیکه سرش گیج می رود در رینگ افتاده و شیمس هم با خستگی از رینگ خارج می شود و با طرفدارانش خوشحالی می کند.

بیگشو در رختکن به دیدار مارک هنری می رود و از آمادگی او میپرسد . هنری می گوید که آماده است و بیگشو می گوید تو برای 300 میلیون آمریکایی مبارزه می کنی و باید برنده بشوی.

گروه موزیک The band Florida Georgia Line به کنار گزارشگران می آیند تا مسابقه سر کمربند بین قاره ای را دنبال کنند . د میز به همراه دمین میزدو و دولف زیگلر به همراه آر زیگلر وارد می شود و مسابقه بعدی آغاز می شود.

مسابقه سوم (سر کمربند بین قاره ای)

دولف زیگلر vs د میز (آر زیگلر و دمین میزدو در کنار رینگ هستند)

به دور از چشم داور , دمین سندو باعث افتادن زیگلر می شود و آرتروت هم برای کمک به زیگلر می آید و سندو او را هم به زمین می اندازد و به سراغ گروه فلورایدا جورجیا لاین می رود و سر آنها داد می زند آنها هم سندو را هل میدهند و آرتروت بلند می شود و به دنبال سندو می دود و آنها از سالن خارج می شوند.
زیگلر در انجام فیموسر ناموفق بود و میز فیگر فور را روی او انجام داد . زیگلر به سختی خلاص شد و ممنتوم را در دست گرفت و آماده زیگ زاگ شد . دمین سندو دوباره برگشت و ظاهرا در پشت صحنه او توانست از آرتروت نجات پیدا کند . او حواس زیگلر را پرت کرد و زیگلر برای زدن یک دراپ کیک به او میرود و در برگشت میز زیگلر را رول می کند و با موفقیت او را پین می کند.

برنده و قهرمان جدید : د میز

 

ویدئو پیام رومن رینز از بیمارستان پخش شد و همچنین پیام دکتر دبلیو دبلیو ای در مورد اینکه رینز نمی تواند امشب در نایت آف چمپیونز حاضر شود.

 

ست رولینز وارد شد و گفت جراحی رومن رینز دلیلی نیست که این مسابقه برگزار نشود و به رینز فرصت میدهد که تا قبل از شماره 10 به رینگ برگردد سپس از داور خواست که مسابقه را آغاز کند.

مسابقه چهارم

ست رولینز vs رومن رینز

در حالیکه داور مسابقه را آغاز کرد و شمارش را شروع کرد ، اثری از رومن رینز نبود و پس از شماره 10 داور مسابقه را به نفع رولینز به پایان رساند.

برنده :‌ ست رولینز

بعد مسابقه ست رولینز از داور خواست که دست او را به عنوان برنده بالا بگیر و سپس گفت این کافی نیست و او یک مسابقه می خواهد در مقابل هر کسی که الان می خواهد وارد شود هر کسی و هر کسی که می تواند این کار را انجام بدهد . سپس در نمایشگر بزرگ سالن یک تاکسی دیده شد که در پشت صحنه توقف کرد و دین امبروز از آن پیاده شد و تماشاگران بسیار خوشحال شدند.

دین امبروز عصبانی به سمت استیج رفت و به سمت رینگ دوید . او رولینز را با چند ضربه به بیرون رینگ انداخت و درگیری آنها به سمت تماشاگران کشید و در این حال تریپل اچ و استفانی به همراه چند نیروی امنیتی به استیج آمدند . امبروز در میان تماشاگران همچنان در حال زدن رولینز بود که نیرو های امینی سعی می کنند او را بگیرند اما امبروز خلاص می شود و دوباره به رولینز حمله می کند . درگیری آنها به رینگ میکشد و امبروز با یک صندلی به رینگ برمی گردد تا ضرباتی به رولینز وارد کند اما چند نیروی امنیتی امبروز را می گیرند و تریپل اچ هم به آنها بست پلاستیکی میدهد تا دست امبروز را ببندند . آن افراد امبروز را از سالن خارج می کنند و ست رولینز عصبانی با همراه استفانی مکمن و تریپل اچ سالن را ترک می کند.

 

پس از تبلیغات نوبت به مسابقه مارک هنری و روسف می رسد . مارک هنری وارد می شود و لیلیان گارسیا ، سرود ملی آمریکا را می خواند و سپس روسف و لانا با هوی تماشاگران وارد سالن می شوند.

 

مسابقه پنجم

مارک هنری vs روسف

روسف آماده حرکت آکولید شده اما مارک هنری از آن خلاص می شود ولی روسف با یک ضربه پای سنگین ممنتوم را در دست میگیرد و می خواهد حرکت بعدی را انجام بدهد که مارک هنری به طور ناگهانی ورلد استرانگست اسلم را روی او انجام میدهد ولی کمر خودش دچار درد می شود و نمی تواند کاور کند . روسف پس از چند لحظه بلند می شود و پس از انجام سوپرکیک روی مارک هنری سابمیشن آکولید را روی هنری انجام می دهد و هنری راهی جز تسلیم شدن ندارد.

برنده :‌ روسف

بعد مسابقه روسف و لانا به همراه پرچم روسیه در رینگ از پیروزی خوشحالند و یک داور وضعیت مارک هنری که در بیرون رینگ افتاده را چک می کند.

گزارشگران در مورد پی پر ویو هل این ا سل توضیحاتی میدهند و سپس قسمتی از مصاحبه این هفته مایکل کول با لزنر که گفته بود اهمیتی نداشت که در راء چه اتفاقی افتاد و او در نایت آف چمپیونز دوباره سینا را به همان وضع در خواهد آورد پخش می شود.

نوبت به مسابقه بعدی رسید . کریس جریکو با تشویق تماشاگران وارد شد و در این هنگام صحنه هایی از حمله ارتون به او در راء پخش شد . رندی ارتون هم وارد سالن شد و مسابقه آغاز شد.

مسابقه ششم

کریس جریکو vs رندی ارتون


کریس جریکو والز آف جریکو را انجام میدهد و رندی ارتون پس از مقاومت بسیار از این حرکت نجات پیدا می کند . ارتون سپس جریکو را به بیرون رینگ انداخت و پس از اینکه او می خواست وارد رینگ شود دی دی تی را روی او انجام داد . ارتون آماده آر کی او شده اما جریکو یک کود برکر روی او انجام میدهد اما رندی ارتون تسلیم نمی شود و در شماره 2 کیک اوت می کند . جریکو به تاپ روپ می رود و منتظر می ماند رندی ارتون بلند شود . ارتون بلند می شود و جریکو می پرد و ارتون در هوا یک آر کی او روی جریکو انجام میدهد و او را پین می کند.

برنده :‌ رندی ارتون

بعد مسابقه رندی ارتون کار های معمول پس از پیروزی اش را انجام میدهد و جریکو در حال ریکاوری است.

 

پرومویی از پیج بر علیه ای جی لی پخش شد و در مصاحبه بایرن ساکستون با بری بلا ، بری گفت که نیکی یک ج*** است!

ابتدا ای جی سپس نیکی بلا و در آخر پیج وارد می شود و مسابقه سر کمربند دیواز آغاز می شود.

مسابقه هفتم (تریپل ترت مچ - سر کمربند دیواز)

پیج vs ای جی vs نیکی بلا

نیکی بلا رک اتک را روی پیج انجام داد اما پیج در شماره 2 کیک اوت کرد . سپس ای جی آمد و با نیکی درگیر شد و او را به بیرون رینگ انداخت و روی پیج سابمیشن بلک ویدو را انجام داد و پیج علی رغم مقاومت کردن ، مجبور شد تسلیم شود.

برنده و قهرمان جدید :‌ ای جی

بعد مسابقه ای جی در حال خوشحالی با کمربند است و پیج در حال گریه درون رینگ افتاده.

پرومویی از اتفاقات پس از سامراسلم سینا و لزنر پخش شد و نوبت به مسابقه مین ایونت رسید.

جان سینا با واکنش دوگانه تماشاگران وارد شد و نوبت به ورود لزنر رسید .براک لزنر به همراه پائول هیمن به سالن آمد.

مسابقه هشتم

براک لزنر vs جان سینا

مسابقه آغاز شد و در همان ابتدا لزنر سینا را به گوشه رینگ برد و چند ضربه با شانه اش زد . لزنر خواست سینا را بلند کند اما سینا به طناب رینگ چسبید و توانست 2 شلدر بلاک به لزنر بزند و سپس اتیتود ادجاستمنت اما براک لزنر در شماره 1 کیک اوت کرد و سریعا روی سینا کیمورا لاک را انجام داد ولی سینا دستش را به طناب رینگ رساند .

براک لزنر پس از چند لحظه اولین سوپلکس را روی سینا انجام داد و سینا بلند شد و به لزنر حمله کرد اما لزنر آماده بود و حمله سینا را دفع کرد و سینا دوباره نقش زمین شد . لزنر دوباره کیمورا لاک را انجام داد و سینا هم در مدت کوتاهی دستش را به طناب رینگ رساند و لزنر رها کرد و سینا به مبارزه برگشت و چند مشت به لزنر زد و می خواست که یک شلدر بلاک به لزنر بزند که لزنر کنار رفت و دومین جرمن سوپلکس را روی سینا انجام داد . حالا لزنر 3 سوپلکس عادی انجام داد و مثل همیشه ممنتوم را با کندی در اختیار داشت . لزنر سینا را به کنار رینگ برد و چند شلدر بلاک در آنجا به سینا وارد کرد . سینا دوباره بلند شد و شروع به زدن ضربات مشت کرد ولی لزنر سینا را آیرش ویپ کرد و با یک کلوز لاین توانست سینا را زمین بزند . لزنر چند ضربه به سینا زد و دوباره سعی در انجام کیمورا لاک داشت اما سینا نزدیک طناب بود و لزنر رها کرد . براک لزنر یک سوپلکس بلی تو بلی روی سینا انجام داد و کاور کرد اما سینا کیک اوت کرد .

لزنر به سمت سینا رفت و سینا دوباره با ضربات مشت به لزنر حمله کرد و باز هم این روی لزنر تاثیری نداشت و او با چند ضربه پا سینا را زمین زد . لزنر سینا را آیریش ویپ کرد اما سینا یک ضربه آرنج به او زد و خواست روی لزنر سوپلکس انجام بدهد که لزنر جلوگیری کرد و یک جرمن سوپلکس دیگر روی سینا انجام داد. از بینی لزنر خون جاری شد و او سینا را باز هم به گوشه رینگ برد و ضربه شلدر به او وارد کرد . لزنر دستکش های مبارزه اش را در آورد و سینا را به گوشه دیگر رینگ کوبید سپس خواست دوباره سراغ سینا برود که سینا سریعا دومین اتیتود ادجاستمنت را انجام داد و لزنر در شماره 2 کیک اوت کرد. سینا اس تی اف را انجام داد ولی لزنر با کیمورا لاک بدل کرد . سینا لزنر را بلند کرد و به گوشه رینگ کوبید و بلند کرد و یک اتیتود ادجاستمنت دیگر انجام داد و برای اس تی اف رفت و لزنر را 3 بار به وسط رینگ کشید و در نهایت لزنر را بلند کرد و ای ای چهارم را رویش انجام داد!!!!

ست رولینز وارد شد و با چمدانش یک ضربه به سینا وارد کرد و مسابقه به نفع سینا تمام شد ولی کمربند دست لزنر ماند.

برنده : جان سینا با Disqualify

همچنان قهرمان : براک لزنر

ست رولینز سینا را به بیرون رینگ انداخت و یک کراب استامپ روی لزنر انجام داد و خواست چمدانش را کش کند که سینا آمد و از رینگ خارجش کرد و با کتک او را فراری داد پس از آن سینا به رینگ برگشت و لزنر هم که بلند شده بود یک اف 5 روی سینا انجام داد و سینا دیگر توان بلند شدن نداشت به عنوان برنده مسابقه و لزنر هم با کمربندش در رینگ ایستاده بود به عنوان صاحب فعلی کمربند معرفی می شود و با هیمن از سالن خارج می شود.

 

تصاویر نایت آف چمپیونز:

289 عکس - 10.4 مگابایت

دریافت با لینک مستقیم


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 90


درباره : کشتی کج , پی پی وی یو , نتایج پی پر ویو ,

بازدید : 346


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : WWE Night Of Champions 2014 , نتایج نایت آف چمپیونز2014 , دانلود تصاویر نایت آف چمپیونز2014 ,

ارسال توسط A.H.M نظرات (0)
نظرات
  کد امنیتی رفرش
  نام ارسال کننده:سامانه پیامک
  با سلام خدمت شما مدیر محترم
  شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
  ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
  http://sms.mida-co.ir/hamkar
  سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
  جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
  mida-co.ir
  info@mida-co.ir
  [-Comment_Answer-]
  1393/07/02 || 1:36
عناوين آخرين مطالب ارسالي

Redesigned By : Ghaleb-Weblog.ir

طراح قالب

قالب رزبلاگ

مترجم قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

MUSIC 320K