عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
تبلیغات


مطالب پر بازدید
تبلیغاتسه شنبه 10 تیر 1393

 

» جهت مشاهده نتایج کامل این پی پر ویو به ادامه مطلب بروید ....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کیک آف شو و صحبت های دنیل براین :

در کیک آف این شو ما شاهد حضور و صحبت های دنیل براین بودیم که در مورد مصدومیتش نیز بودیم . همچنین او با بو دالاس صحبت هایی انجام داد و گفت هنگامی که از مصدومیت رها شود برای قهرمانی جهانی میجنگد و سپس با تماشاگران به خوش حالی پرداخت . حال باید دید که او چه زمانی از مصدومیت رهایی پیدا میکند و آیا باز هم بر سر کمربند های جهانی میجنگد یا خیر . 


یوسوز در مقابل وایت فمیلی بر سر کمربند های تگ تیم :

این بازی یکی از زیباترین مسابقات این پی پر ویو نیز بود . در ابتدای مسابقه د وایتس مومنتوم را در اختیار داشتند تا اینکه با یک تگ یکی دیگر از برادران یوسو وارد رینگ شد و مومنتوم را در دست گرفت . از آن جا به بعد ما شاهد یک بازی تقریبا یک نواخت بودیم تا اینکه اریک رومان خواست در بازی دخالت کند که برادران یوسو به آن این اجازه را ندادن و درگیری آغاز شد و رینگ شلوغ و در همان زمان بود که لوک هارپر با یک سوسیساید دایو توناست جیمی یوسو را ناک اوت کند و در همان زمان بود که جی به کمک وی آمد و با یک مقدار درگیری بازی دوباره روال همیشگی خود را در بر گرفت . در این بین ما شاهد انجام حرکاتی مانند اسپلش , سوپرکیک , سوسیساید دایو و ... نیز بودیم تا اینکه برادران یوسو توانستد با یک سوپرپلکس و انجام فینیشر خود این بازی را به نفع خود به اتمام برسانند و کمربند ها را نزد خود نگه دارند .


پیج در مقابل نائومی بر سر کمربند دیواز :

در ابتدای بازی این دو دیوا خارج از رینگ با یکدیگر درگیر بودند و به نوعی ما شاهد یک کت فایت بودیم تا اینکه هر دو به رینگ آمدند و مسابقه به صورت رسمی آغاز شد . بیشتر مومنتوم بازی در دست نائومی بود و او توانست بیشتر حرکات خود را مانند هوریکنرانا انجام دهد . ولی پیج توانست با زیرکی این بازی را به نفع خود به پایان برساند . البته پیج هم قسمت هایی از بازی را در دست داشت مانند سابمیشن فوق العاده ای که انجام داده بود . در این بازی بما شاهد حضور کامرون در کنار رینگ نیز بودیم ولی وی هیچ دخالتی را در بازی اناجم نداد .


آدام روز در مقابل دامین سانداو :

این مسابقه قبل از پی پر ویو اصلا برنامه ریزی نشده بود و در خود پی پر ویو به ثبت رسید . ابتدا دامین سانداو با یک لباس عجیب که شبیه لباس های دزدان دریای بود وارد رینگ شد و صحبت هایی را انجام که و از لیاقت های خود حرف زد و گفت این اواخر به او کم محلی میشود تا اینکه آدام روز همراه دوستان خود وارد شد و خواهان یک مسابقه با وی شد . ابتدای بازی و برای مدت کمی مومنتوم در دستان آدام روز بود تا اینکه با اشتباه وی مومنتوم به دامین سانداو رسید . سانداو توانست مدت زمان زیادی را به صرب و شتم آدام رز بپردازد تا اینکه در اواخر بازی آدام روز با یک زرنگی و فرصت طلبی توانست این کشتی گیر را شکست دهد و همراه دوستانش به گرفتن مهمانی در رینگ مانی این د بنک مشغول شد .


مسابقه 7 نفره بر سر چمدان مانی این د بنک :

در ابتدای این بازی مشخص شد که ویدبرت به دلیل مصدومیت نمیتواند در این مسابقه حاضر شود و این مسابقه به صورت 6 نفره انجام خواهد شد . تریپل اچ و همسرش استفانی مکماهون در کنار رینگ حضور داشتند و مسابقه را از نزدیک دنبال میکردند . در این مسابقه ما شاهد حرکات ریسکی و فوق العاده زیبایی از تمامی سوپراستاران بخصوص راب ون دام و کوفی کینگستون بودیم . تمامی کشتی گیران حاضر در این مسابقه به خوبی هر چه تمام تر برای رسیدن به چمدان تلاش میکردند اما در حین مسابقه دین آمبروز مصدوم شد و مجبور شد که مسابقه را نیمه تمام بگذارد و به بک استیج برود و همین باعث شد که رقیب اصلی او یعنی ست رولینز اندکی آسوده خاطر شود . مسابقه ادامه داشت و تمامی سوپراستاران با حرکات فوق العاده و تلاشی که میکردند یک مسابقه زیبا را بوجود آورده بودند و تقریبا تمامی آنان برای یک بار هم که شده بود دستشان به چمدان خورده بود . تا اینکه ست رولینز توانست با ناک اوت کردن دولف زیگلر با صندلی به بالای نردبان برود و بتواند چمدان را بردارد ولی در آخرین لحظات بود که دین آمبروز از بک استیج به رینگ آمد و مانع پیروزی ست رولینز در این بازی شد و هنگامی که رولینز در بالای نردبان بود آمبروز با ضربات محکم صندلی او را پایین آورد و تقریبا میتوان گفت که رولینز توسط آمبروز ناک اوت شد . حال آمبروز هیچ حریفی را نداشت که در راه رسیدن به چمدان صد راه او شود . هنگامی که در بالای نردبان بود و داشت چمدان را برمیداشت ناگهان آتش از چهار گوشه رینگ شعله ور شد و کین وارد سالن شد . آمروز در بالای نردبان خشکش زده بود و نمیدانست باید چکار کند . کین سریع به رینگ آمد و آمبروز را از نردبان پایین آورد و با یک چوکسلم او را ناک اوت کرد و همه چیز را برای رولینز آماده کرد و او بدون درده سر چمدان را از بالای نردبان برداشت و قهرمان چمدان مانی این د بنک شد .


گلداست و استارداست در مقابل رایبکسل :

سرانجام نوبت به دومین مسابقه تگ تیم مچ امشب رسید . مسابقه ای که گروه رایبکسل در آن به مصاف گروه استارداست و گلداست میرفت . از آنجایی که استارداست تازه این شخصیت را پیدا کرده است بعید بود که در این مسابقه بازنده باشد و همینگونه هم شد . شاهد یک مسابقه نسبتا پایدار بودیم و هر دو تیم کم و بیش خوب کار میکردند . همنگامی که استارداست به رینگ میامد بیشتر مومنتوم دست او بود و جو خاصی در رینگ حکم فرمایی میکرد . حتی یک بار تواسنت فینیشر رایبک یعنی شل شاک را بدل کند و در آخرین لحظات کاور بود که اکسل خود و تیمش را از باخت نجات داد . ولی سرانجام استارداست با انجام فینیشر خود بر روی رایبک توانست کار تیم رایبکسل را تمام کند زیرا گلداست و اکسل هم یکدیگر را ناک اوت کرده بودند و کسی صد راه استارداست نشد . حال باید دید آیا این تیم به پیروزی های خود ادامه میدهد یا خیر .


بیگ ای در مقابل الکساندر روسف :

این مسابقه تقریبا یک مسابقه ی تشریفاتی بود زیرا همه میدانند که وقتی یک سوپراستار جدید وارد دبلیو دبلیو ای میشود تا مدت ها در فیود او باختی مشاهده نمیشود از این رو این مسابقه دارای جذابیت زیادی نبود و طب و تاب خاصی هم نداشت . در ابتدای مسابقه بود که روسف با یک حمله برق آسا توانست مومنتوم را در اختیار بگیرد و خیلی ها فکر میکردند که بیگ ای همین الآن مسابقه را واگذار میکند و نمیتواند کاری را انجام بدهد ولی بیگ ای توانست با یک بدل فوق العاده مومنتوم را در دست بگیرد و هرچه که در چلته داشت را رو کند ولی ضربات او بر روسف کاگر نبود و سرانجام با وجود اینکه بیگ ای نهایت تلاش خود را کرده بود باز هم مقابل کشتی گیر قوی بلغار نتواسنت به پیروزی دست پیدا کند و روسف باز هم برنده این مسابقه شد .


لایلا در مقابل سامر رئا (داور مخصوص : فاندانگو)

این مسابقه تا مقداری جنبه طنز داشت ولی باز هم یک مسابقه با کیفیت عالی بود و توانست خود را هم سطح این پی پر ویو نشان دهد . در این مسابقه هر دو دیوا سعی میکردند توانایی های خود را به فانداگو نشان دهند به خصوص سامر رئا . او بیشتر مومنتوم بازی را در اختیار داشت و حرکات زیادی مانند دی دی تی را اجرا کرده بود ولی لایلا با استفاده از تجربه و قدرت خود توانست در این مسابقه پیروز شود و پس از پیروزی در این مسابقه به شادی با فاندانگو پرداخت . حال باید دید داستان این مثلت عشقی چه خواهد شد . آیا در همینجا خاتمه پیدا میکند یا خیر . 


مانی این د بنک 8 نفره بر سر کمربند سنگین وزن جهان : 

سرانجام میرسیم به حساس ترین مسابقه این پی پر ویو فوق العاده زیبا و جذاب . مسابقه ای که تمامی سوپراستاران درجه یک کمپانی مانند جان سینا  ,رومن رینز , بری وایت و ... در آن حضور داشتند . این مسابقه فوق العاده بود . یک مسابقه بتمام عیار و بسیار دیدنی که تا مدت ها در یاد طرفداران کشتی کج باقی خواهد ماند . در این مسابقه استفانی مکماهون و همسرش تریپل اچ در کنار رینگ حضور داشتند و آرزو میکردند که کین و یا رندی ارتن برنده این کمربند ها شود . در این مسابقه تمامی سوپراستاران نهایت تلاش خود را برای دستیابی به این کمربند انجام دادند و هر چه که در توان داشتند از جان و دل گذاشتند ولی در نهایت یکی از آنان به پیروزی رسید . در این مسابقه ما شاهد حرکت های فوق العاده خطرناک بودیم مانند حرکت بری وایت همراخ با نردبان بر روی دل ریو و سزارو و یا پرس کین توسط دو نربان به وسیله رومن رینز و شیمس . همچنین ما شاهد صحنه های بسیار زیبایی نیز بودیم مانند رو در رو شدن رینز و سینا و اسپیر رومن رینز بر جان سینا . و یا سوپرمن پانچ که  باز هم توسط رومن رینز انجام شد و یا ضربات سنتی شیمس بر روی کین . از دیگر صحنه های زیبای این بازی میتوان به معلق اندن شیمس و سزارو در بین هوا و زمین و جنگ آن ها در همان حالت بر سر کمربند ها اشاره کرد و یا گرفتن استایل اسپادر توسط بری وایت . قابل توجه است که رندی ارتن از ناحیه سر در این بازی به صورت جرعی مصدوم شد . در اواخر مسابقه بود که رندی ارتن داشت از نردبان برای گرفتن کمربند ها بالا میرفت ولی رومن رینز به وی اجازه نداد و او را از نردبان پایین آورد . در همان جا بود که رندی ارتن با انجام یک حرکت فوق العاده زیبا توانست رینز را ناک اوت کند غافل از اینکه بری وایت در پشت منتظر اوست و ارتن تا برمیگردد توسط وایت ناک اوت میشود . حال وایت موقعیت فوق اعاده ای دارد ولی هنگامی که دارد از نردبان بالا میرود دل ریو از راه میرسد و پس از یک درگیری کوتاه دل ریو او را با یک ضربه محکم پا ناک اوت میکند و خود از نردبان بالا میود . در آخرین لحظه ها و هنگامی که همه فکر میکردند دل ریو قهرمان خواهد شد شیمس از راه رسید و نردبان را به زمین انداخت و دل ریو به طرز بدی ناک اوت شد . در همان جا بود که سزارو شیمس را هم نیز ناک اوت کرد ولی غافل از اینکه وایپر منتظر اوست و با دریافت آر کی او سزارو هم ناک اوت شد و فقط جان سینا و ارتن باقی مانند که جان سسینا با انجام ای ای اورتن را هم ناک اوت کرد و دیگر کسی نبود که بخواهد با جان سنیا به مقابله بپردازد و او توانست از نردبان بالا رفته و قهرمان جدید کمربند های جهانی شود . تریپل اچ و استفانی کمکاهون از این بابت بسیار ناراحت بودند ولی نمیتوانستند کاری انجام بدهند و سرانجام تکلیف این کمربند ها هم معلوم شد .


http://gigpars.com/upload/97re_sdx_-_copy.pngامتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15


درباره : کشتی کج , پی پی وی یو , اخبار ,

بازدید : 250


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید

ارسال توسط A.H.M نظرات (0)
نظرات
    کد امنیتی رفرش
عناوين آخرين مطالب ارسالي

Redesigned By : Ghaleb-Weblog.ir

طراح قالب

قالب رزبلاگ

مترجم قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

MUSIC 320K