عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
تبلیغات


مطالب پر بازدید
تبلیغاتدوشنبه 30 تیر 1393

 

» جهت مشاهده نتایج کامل این شو به ادامه مطلب بروید ......

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

» نتایج کامل پی پر ویو بتل گراند 2014 :

 

 1. آدام رز در مقابل فاندانگو (کیک آف) :

این مسابقه که در کیک آف پی پر ویو بتل گراند انجام شد از قبل اعلام نشده بود و در همان پی پر ویو ثبت و انجام شد . در ابتدای بازی مومنتوم دست فاندانگو بود ولی خیلی زود آن را به آدام رز واگذار کرد و رز هم با زرگی توانست با انجام فینیشر خود خیلی زود این مسابقه به نفع خود به پایان برسناد و برای دومین بار در پی پر ویو پیروز شود . همچنین در این مسابقه لایلا و سامر رئا هم همراه آدام رز به آرنا امده بودند .


 

2. کامرون در مقابل نائومی :

داستان این درگیری خیلی زود شکل گرفت و خیلی زود هم به پی پر ویو بتلگراند آمد و در کیک آف این هم نیز برگزار شد . در ابتدای بازی کامرون با زیرکی توانست مومنتوم را بگیره و مدت زمان زیادی اون رو حفظ کنه و با ضربات زیادی که به نائومی وارد کرد تقریبا اون رو ناک اوت کرده بود که ناگهان نائومی جان دوباره ای گرفت و با زدن ضربات زیاد پانج و حرکات مختلف توانست مومنتوم را در دست بگیره و کامرون از قدرت نائومی ترسیده و خواست آرنا رو ترک کنه کا نائومی این اجازه را به او نداد و همین کافی بود که کامرون از موقعیت استفاده کرده و باز هم مومنتوم را در دست گرفته و نائومی را در این مسابقه شکست بده . حال باید دید این درگیری اینجا به اتمام میرسه یا ادامه پیدا میکنه


 

3. د یوسوز در مقابل وایت فمیلی :

درگیری بین این دو تیم خیلی وقت هست که داره اجرا میشه و بیشتر مواقع یوسوز بودند که سر بلنند از رینگ بیرون آماده اند . حال باید دید آیا در بتل گراند بالاخره وایت فمیلی از پس این گروه بر می آید یا خیر . در ابتدای بازی مومنتوم را وایت فمیلی در دست گرفتند و با ضربات زیاد و تگ های پشت سر هم یوسوز را تا حدی خسته کرده بودند . ولی یوسو مدت کمی مومنتوم را در دست گرفتند و داشتند به زدن وایت فمیلی میپرداختند که اریک رومان توانست با یک حرکت زیبا و مخصوص خودش نتیجه را 1-0 به نفع وایت فمیلی پیش ببرد . پس از آن بود که یوسوز به خودشون اومدند و با انرژی بازی رو از سر گرفتند و با حرکات زیبای خود هاپر و رمان را غافلگیر کردند ولی با یک اشتباه باز هم مومنتوم را از دست دادند ولی این پایان کار نبود و زمانی که رومان میخواست با یک حرکت رسیکی بازی را تمام کند جی یوسو بدل کرد و توانست با یک کاور بازی را 1-1 کنه تا هر دو تیم برای رسیدن به 3 تلاش کنند . بعد 1-1 شدن مومنتوم به دست وایت فمیلی افتاد و شروع به زدن یوسوز کردند . از حرکات وایت در این مومنتوم میتوان به سوپرکیک قوی اش به جیمی یوسو اشاره کرد . ولی پس از آن یوسوز با یکدیگر و با یک همکاری زیبا مومنتوم را در دست گرفتن و با یک دبل سوپر کیک توانستند مومنتوم را به دست بیاورند . ولی باز هم  با زیرکی لوک هارپر وایت فمیلی دوباره و با یک پاور بمب قوی صاحب قدرت درون رینگ شد ولی دوباره ضریب و شتم و تگ های پشت سر هم تا اینکه با یک اشتباه از اریک رومان یوسوز نهایت استفاده را برده و بازی را 1-2 به نفع خود کردند و زنگ خطر را برای وایت فمیلی به صدا در آوردند . پس از این نتیجه مومنتوم کاملا به دست وایت فمیلی افتاد و آن ها با صربات متعدد خود داشتند برای 2-2 شدن تلاش میکردند ولی باز هم یک اشتباه از اریک رومان که فرد پر اشتباه امروز بود باعث شد یوسوز از هم با یک کار تیمی به وایت فمیلی حمله ور شوند و ضربات جذاب و زیبایی را به آنان وارد کنند . البته وایت فمیلی هم بیکار نشسته و ضرباتی را به د یوسوز وارد کردند مانند سوییساید دایو لوک هارپر ولی از اناجم این یوسوز بود که توانست با یک دبل سوپر کیک دیگه به اریک رومان او را ناک اوت کرده و فینیشر خود را روی لوک هارپر انجام بدهند و باز هم برنده این بازی باشند و کمربند ها را در نزد خود نگه دارند .


 

4. ای جی در مقابل پیج :

این مسابقه یکی از جذاب ترین مسابقات این پی پر ویو بود زیرا دو رقیب با یکدیگر دوست بوده و قبل از این مسابقه با هم همکاری های خوبی را داشته اند . در ابتدای مسابقه هر دو کشتی گیر با یکدیگر دست دادند و بازی را با سرشاخ آغاز کردند . ای جی میخواست با زیرکی و خیلی زود مسابقه را به نفع خود تمام کند برای همین رول های زیادی را از او دیدم ولی هیچ کدام کار ساز نبود تا این که پیج با یک بوت مومنتوم را در دست گرفت و با ضربات و سابمیشن های خود مدت زمان زیادی آن را در دست داشت و ای جی را کاملا خسته کرده بود ولی ناگهان ای جی با استفاده از اشتباه پیج سابمیشن معروف خود را اجرا کرد ولی پیج مقاوت خوبی از خود نشان داد و تسلیم نشد . باز هم مومنتوم به دست پیج افتاد باز هم او با ضربات محلک خود مانند پاور بمب , ضربات پا و ... داشت ای جی را از پا در می آورد و میخواست با یک فیگور فور لگلاگ بازی رو تموم کنه ولی ای جی این اجازه را به او نداد اما نتوانست مومنتوم را در دست بگیرد و باز هم این پیج بود که داشت ضربه میزد ولی در نهایت این ای جی بود که از تجربه خود استفاده کرد و با زیرکی و استفاده از اشتباه پیج توانست با انجام یک حرکت زیبا بازی را به نفع خود به پایان برسیاند و قهرمان باقی بماند .


 

5. روسف در مقابل جک سواگر :

این مسابقه بیشتر جنبه سیاسی داشت و خیلی ها آن را تقابل بین آمریکا و روسیه میدانسنتد . قبل از شروع مسابقه سوگار با یک حمله برق اسا روسف را از رینگ به بیرون انداخت و قدرت نمایی کرد . ولی هنگامی که مسابقه شروع شد این روسف بود که مومنتوم را در دست گرفت . دوسف با ضربات مختلف از جمه شولدر بلاک و پانج و ضربات پا سعی داشت سواگر را خیلی زود از پای در بیاورد ولی موفق به این امر نشد و سواگر بعد از مدتی با یک بدل زیبا و یک اسپلش مومنتوم را در دست گرفت . و سپس ضربات زیادی را به روسف وارد کرد تا توانست سیابمیشن خود را انجام دهد ولی روسف در مقابل این سابمیشن مقاومت کرد و تسلیم نشد ولی با این حال انرژی زیادی را از دست داد . همین باعث شد سواگر با خیال آسوده به ادامه بازی بپردازد و ضربات مختلفی را به روسف وارد کند ولی این آخر کار نبود و بعد از مدتی روسف با بدل زیبای خود دوباره قدرت اول رینگ شد و شروع به زدن سواگر کرد . سپس با سابمشین و ضربات مختلف خواست تا سواگر را تسلیم کند ولی موفق نشد و سواگر پس از مدتی توانست دوباره مومنتوم را در دست بگیرد ولی این مدت زیادی طول نکشد و باز هم روسف با انجام فن و جرکات خود مومنتوم را در دست گرفت و موفق شد سواگر را از رینگ بیرون کند و همین موضوع باعث عصبانیت سواگر شد و همین برای او کافی بود که باز هم ضربات زیادی را به روسف بزند و قدرت اول رینگ شود . ولی در آخر هنگامی که سواگر در بیرون رینگ داشت سابمیشن خود را انجام میداد با یک اشتباه بزرگ توسط روسف در بیرون رینگ ناک اوت شد و تا شماره 10 هم نتوانست به رینگ بیاید و با کانت اوت این بازی را باخت ولی روسف دست بردار نبود و هنگامی که سواگر در رینگ میخواست به او حمله کنه باز هم با یک سابمیشن که همه ما ایرانی ها اون رو با آرون شیخ میشناسیم سواگر را کاملا ناک اوت کرد و برنده این بازی شد .


 

6. دین آمبروز در مقابل ست رولینز :

این مسابقه بسیار پر برخورد بود و نمیتوان آن را یک مسابقه کامل دانست . در ابتدا ست رولینز وارد رینگ شد و صحبت هایی را انجام داد ولی وقتی آمبروز به آرنا آمد قبل از شروع مسابقه این دو با یکدیگر درگیر شدند و در درگیری اول آمبروز موفق تر بود ولی سکیوریتی اجازه این درگیری را ندادند و مدام این دو رو از هم جدا میکردند و در همان زمان ست رولینز به آمبروز حمله کرد و اون رو به بین میز گزارشگر ها پرتاب کرد ولی این پایان کار نبود و آمبروز ناگهان از روی میز گزارشگر ها به رولینز حمله ور شد و شروع کرد به زدن ضربات مشت که باز هم سکیوریتی آن ها را جدا کرد و در همین زمان بود که تریپل اچ وارد آرنا شد و به سمت آمبروز رفت تا آن ها رو از هم جدا کنه . در همین زمان یک درگیری لفظی کوچک بین هانتر و آمبروز بوجود آمد ولی ادامه نداشت و آمبروز هر کاری میکرد که از سکیوریتی فرار کنه که بالاخره موفق شد و باز هم شروع به زدن رولینز کرد و باز هم سکیوریتی آن هارو جدا کرد . همانجا بود که تریپل اچ در رولینز رو به عنوان برنده بالا برد و او این مسابقه را به نفع خود با پایان برد ولی آمبروز ول کن نبود و در بک استیج هنگامی که رولینز داشت شادی میکرد ناگهان آمبروز از صندوق عقب یک ماشین بیرون آمد و باز هم به زدن رولینز ادامه داد تا اینکه رولینز دیگه از دستش در رفت تا این مسابقه هم اینجوری تموم بشه .


 

6. کریس جریکو در مقابل بری وایت :

میرسیم به یکی از زیبا ترین مسابقات پی پر ویو بتل گراند 2014 . مسابقه ای بین Y2J و Black Dark Spider . این مسابقه بیش از حد انتظار خوب بود و هر بیننده ای را مجذوب خود میکرد . در ابتدای بازی جریکو مومنتوم را در دست داشت و سعی میکرد با ضربات خود بری وایت رو خسته کنه ولی طولی نشکید که وایت با یک ضربه کیک به شکم جریکو مومنتوم را در دست گرفت و او شروع به زدن جریکو کرد ولی با یک اشتباه محیب از بری وایت جریکو برای Walls Of Jericho آماده شده بود که لوک هارپر و اریک رومان که در کنار بری وایت بودند با دخالت خود این اجازه را به جریکو ندادند و بری وایت رو نجات دادند و به بیرون رینگ بردند ولی جریکو دست بردار نبود با یک حرکت هوایی زیبا رومان و هارپر را ناک اوت کرد ولی بری وایت با زرنگی کاری کرد که ضربه به او تاثیری نداشته باشد و باز هم مومنتوم را در دست گرفت ولی جریکو نمیخواست زیاد مومنتوم را از دست بده برای همین باز هم با یک بدل و یک ضربه آرنج از روی تاپ روپ مومنتوم را از بری وایت گرفت ولی وایت قوی تر از این حرف ها ظاهر شد و با یک کلوزلاین مومنتوم را در دست گرفت و مدت زمانی هم او را در اختیار داشت و ضربات زیاد خود میخواست جریکو رو خسته کنه ولی جریکو پس از مدتی با یک بدل زیبا و یک کیک زیبا تر باز هم مومنتوم را در دست گرفت و هر دو کشتی گی همین روال را ادامه دادند و مدام مومنتوم را از یکدیگر میگرفتند و با ضربات و سابمیشن های مختلف سعی داشتند یکدیگر را خسته کنند تا اینکه تا اینکه جریکو با یک فییس فرست توانست وایت را کاملا خسته کند و با یک حرکت زیبا و انجام فینیشر خود برنده این بازی شود تا وایت فمیلی امشب را کاملا با شکست پشت سر بگذارد .


 

8. بتل رویال 20 نفره :

بالاخره به یکی از جذاب ترین مسابقه این پی پر ویو میرسیم . مسابقه ای که 20 نفر در آن حضور داشتند . اسمی این 20 نفر عبارت اند از : دولف زیگلر , سزارو , بو دالاس , شیمس , کوفی کینگستون , گریت کالی , بیگ ای  ,کریتس اکسل , رایبک , فاندانگو , آلبرتو دل ریو , راب ون دام , دیگو ماتادورز , سین کارا , تایسنت اونیل , هیت اسلیتر  , زک رایدر ,  د میز  , آر-تروت و ژیور وودز . در ابتدای بازی همه سوپراستاران به سمت گریت کاری حمله ور شدند و او را به زمین انداختند و شروع به زدن او کردند ولی گریت کالی با یک حرکت استثنایی تمامی آنان را از خود دور کرد ولی این پایان کار نبود و شیمس با یک بروگ کیک او را کاملا گیج کرد و با کمک بقیه او را از رینگ به بیرون پرتاب کردند . پس از آن سطارو سعی کرد زیگلر را از رینگ بیرون کند ولی موفق نشد . سپس کریتس اکسل موفق به حذف آر-تروت از رینگ شد . پس از آن رایبک و بو دالا به ترتیب موفق به حذف دیگو ماتادورز و تایسنت اونیل شدند . طولی نکشید که شیمس خواست با یک بروگ کیک زیبا رایبک را حذف کند ولی رایبک مقاومت کرد . سپس د میز تلاش کرد شیمس را حذف کند ولی موفق نشد و سپس یک زیگ زاگ را از دولف زیگلر دریافت کرد . سپس سزارو خواست کینگستون رو بیرون کنه ولی با یک حرکت تماشایی توسط بیگ ای کینگستون همچنان در مسابقه باقی ماند و حذف نشد . بعد از آن زیگلر داشت موفق به حذف دل ریو میشد ولی باز هم نتوانست او را حذف کند . و در همین حین سانداو از مسابقه حذف شد . سپس هیت اسلیتر در کمال ناباوری موفق به حذف سزارو شد ولی غافل از اینکه شیمس از پشت میخواهد با یک بریگ کیک او را حذف کند که شیمس موفق هم شد . سپس بو دالاس دریافت ضربات سنتی شیمس و دراپ کیک زیگلر حذف شد و فقط زیگلر و شیمس و میز در رینگ باقی ماندند و پس از یک درگیری جذاب بین زیگلر و شیمس این زیگلر بود که موفق به حذف شیمس شد ولی این پایان کار نبود و میز با زیکری موفق شد زیگلر را هم حذف کند و قهرمان کمربند بین قاره ای شود .  


 

9. جان سینا در مقابل رندی اورتن در مقابل رومن رینز در مقابل کین :

بالاخره رسیدیم به مین اونت جذاب و فوق العاده دیدنی پی پر ویو بتل گراند 2014 که چشم هر بیننده ای را خیره میکند . این مسابقه توسط مدی عاملان کمپانی دبلیو دبلیو ای به ثبت رسید تا هر جور که شده کمربند ها رو از دست جان سینا در بیارند . در ابتدای بازی همه کشتی گیران با هم درگیر شدند و اول از همه جان سینا رندی اورتن رو از رینگ بیرون انداخت . و سپس دوباره شروع به زدن یکدیگر کردند و از حرکات زیبای این بخش از این مسابقه جذاب میتوان به ضربات رومن رینز به سر اورتن اشاره کرد . پس از مدتی سینا ناک اوت شد و رومن رینز به تنهایی به مبارزه با اورتن و کین پرداخت که تا حدی موفق هم بود . مانند دبل کلوزلاینی که به آن ها زد . ولی بعد از مدت زمان کمی با یک دوبل سوپلکس جواب خود را گرفت ولی جان سینا جان تازه ای گرفته بود و به رینگ باز گشته بود . او موفق شد کین رو با ضربات خودش از پای در بیاره و سپس خواست یک U Can't See Me رو انجام بده . سپس درگیری بین رینز و اورتن و سینا آغاز شده بود که ناگهان اورتن با کین درگیر شد ! کین میخواست یک سوپرپلکس رو از روی تاپ روپ بر روی اورتن انجام بده که سینا و رینز با همکاری یکدیگر چنین اجازه ای را به وی ندادند . سپس هر چهار کشتی گیر به ضرب و شتم یکدیگر پرداختند تا اینکه ما شاهد یک دبل دی دی تی از سوی رندی اورتن بر روی سینا و رینز بودیم ولی طولی نکشید که اورتن از کین یک بیگ بوت را دریافت کرد و اورتن ناک اوت شد . در همین زمان بود که رینز جانی دوباره گرفت و با ضربات متعدد به کین او را از پای در آورد ولی غافل از اینکه د وایپر هم منتظر اوست ولی رینز با هوشیاری بدل کرد و یک سابمیشن زیبا را بر روی پا اورتن انجام داد . در همانجا بود که جان سینا هم با رینز همکاری کرد و یک STF را روی اورتن انجام داد تا فشار دو برابر شود ولی اگر اورتن تسلیم میشد برنده این مسابقه معلوم نمیشد . در همان حالت بود که کین وارد شد و با یک بوت رینز را از پای در آورد و به درگیری با سینا پرداخت و اورتن هم برای تلافی همان سابمیشن را بر روی رینز انجام داد . همان جا بود که رینز با یک بدل اورتن را ناک اوت کرد و حریفی را برای خود نمیدید که ناگهان جان سینا از پشت به او حمله ور شد و یک اسلم را به وی وارد کرد . ولی رینز زرنگ تر از این حرف ها ظاهر شد و با یک سوپرمن پانج سینا رو ناک اوت کرد و در همان زمان کین آمد تا با رینز مبارزه کنه ولی رینز او را هم زد و پس از درگیری های متمادی سینا کین رو به بیرون رینگ پرتاب  کرد و باز هم ضرب و شتم یکدیگر تا اینکه اورتن یک RKO رو بر روی رینز انجام داد و او را کاملا ناک اوت کرد . ابن پایان کار نبود و پس از مدتی رینز اورتن رو به بیرون رینگ کشید و با یک ضربه محکم رو بر روی میز گزارش گر ها انداخت و سپس با یک اسپیر به اورتن در کنار دیوار های گوشیه رینگ او را کاملا ناک اوت کرد و پس از انجام یک حرکت فوق العاده زیبا بر روی کین و کاور کردن او داشت به بردن کمربند سنگین وزن جهانی نزدیک میشود که صاحب این دو کمربند یعنی جان سینا به او این اجازه را نداد ولی رینز با یک حرکت زیبا او را از پای در آورد و در همین زمان بود که بازی به اوج خود رسید و کین یک چوکسلم را بر روی رینز وارد کرد و پس از مدت کمی ما شاهد یک اسپیر بر روی کین از طرف رینز بودیم . در حالی که هیچ یک از کشتی گیران وضعیت خوبی نداشتند کین به سختی یک چوکسلم دیگه را اینبار به روی جان سینا زد ولی پس از مدتی خود او هم ناک اوت شد و سینا و رینز فیس تو فیس شدند و به محض شروع درگیری این دو رینز با یک سوپرمن پانچ دیگر سینا را ناک اوت کرد و سپس کین را ناک اوت کرد و در زمانی که همه چیز برای برد او وجود داشت جان سینا زرنگی کرده و با یک حریکت زیبا به او این اجازه را نداده و خود برنده این بازی شد و کمربند ها در نزد خود نگه داشت . 


http://www.gigpars.com/upload/97re_sdx_-_copy.png


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 70


درباره : کشتی کج , پی پی وی یو , نتایج پی پر ویو ,

بازدید : 206


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : نتایج کامل پی پر ویو بتل گراند 2014 , wwe 2k15 ,

ارسال توسط A.H.M نظرات (0)
نظرات
    کد امنیتی رفرش
عناوين آخرين مطالب ارسالي

Redesigned By : Ghaleb-Weblog.ir

طراح قالب

قالب رزبلاگ

مترجم قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

MUSIC 320K