عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
تبلیغات


مطالب پر بازدید
تبلیغاتچهارشنبه 29 مرداد 1393

 

» جهت مشاهده نتایج پی پی وی سامراسلم 2014 به ادامه مطلب بروید ...

==========================================

کیک آف

پری شو با حضور بوکرتی و ریک فلیر و الکس رایلی و به میزبانی رنی یانگ شروع شد آنها در ابتدا به هشتگ های شبکه اجتماعی و دیدن شبکه دبلیو دبلیو ای تنها با پرداخت 9.99 دلار در ماه اشاره می کنند.

در ابتدا در مورد مسابقات امشب صحبت می کنند . ریک فلیر گفت امشب امیدوار به دیدن موفقیت رندی است . رنی یانگ در مورد مسابقه سینا و لزنر پرسید بوکرتی گفت سینا درست که 15 قهرمانی جهانی دارد اما مقابل براک لزنر قرار میگیرد و او یک هیولاست و من شانسی برای سینا نمی بینم.

و الکس رایلی هم گفت تماشاگران از شکست سینا خوشحال نخواهند شد سپس به مسابقه استفانی مکمن و بری بلا اشاره کردند و ویدئویی از اتفاقات بین بری بلا و استفانی در هفته های اخیر پخش شد.

از پنل به پیش گزارشگران می رویم ، نوبت به مسابقه راب ون دام و سزارو می رسد . راب ون دام با تشویق خوب وارد می شود و سزارو هم در حالیکه یک حوله بر روی سرش است وارد می شود و گزارشگران اشاره می کنند که هشتگ #wwekickoff در حاضر ترند شماره یک جهان در توییتر است.

مسابقه کیک آف

راب ون دام vs سزارو

ون دام برای فایو استار اسپلش به بالای تاپ روپ رفت اما سزارو آپرکات را روی او انجام داد و بالا رفت تا سوپرپلکس را روی ون دام انجام بدهد اما ون دام او را انداخت و سزارو یکبار دیگر آپرکات را انجام داد و بالا رفت اما باز هم ون دام او را انداخت و این بار توانست فایو استار اسپلش را انجام بدهد اما سزارو در رینگ یک آپرکات انجام داد و در کاور نا موفق بود سپس آماده نیوچرلایزر بود اما راب ون دام جلوگیری کرد و با ضربه پا سزارو را دور کرد سپس به بالای تاپ روپ رفت و با انجام فایو استار فراگ اسپلش سزارو را پین کرد.

برنده : راب ون دام

به پنل بر می گردیم و برای لحظاتی Jake Tucker به میهمانان اضافه می شود و صحبت هایی می کند . رنی یانگ در مورد مسابقه رینز مقابل ارتون می پرسد که ریک فلیر از رندی ارتون حمایت می کند و می گوید او مرد کمپانی است و بوکرتی هم با ارتون هست ولی اعتقاد دارد رومن رینز صاحب آینده است

- با پخش پروموی مسابقه سینا و براک لزنر پری شو به پایان می رسد.

 

سامراسلم 2014

در ابتدا جاستین رابرتز هالک هوگن را برای ورود به رینگ معرفی می کند . هوگن در استیج گفت برای امشب برای اینکه سامراسلم بهتر شروع شود برنامه بهتری دارد و پیشنهاد می کند که اشتراک دبلیو دبلیو نتورک بخرید و فقط با 9.99 دلار تمام پی پر ویو های مهم را ببینید.

- پرمویی در مورد تمام مسابقات سامراسلم پخش شد.

نوبت به مسابقه سر کمربند بین قاره ای رسید . د میز وارد شد و گفت امشب نوبت اوست و مانی میکر دولف زیگلر را شکست می دهد و خودش خواهد درخشید.

دولف زیگلر هم با تشویق تماشاگران وارد شد و مسابقه آنها آغاز شد.

مسابقه اول (سر کمربند بین قاره ای)

د میز vs دولف زیگلر

در ابتدای مسابقه دولف زیگلر ممنتوم بیشتر مسابقه را در اختیار داشت و میز تلاش کرد که با کمربندش فرار کند اما دولف زیگلر یک لو دراپ کیک انجام داد و مانع فرار میز شد . میز با ورود به رینگ فیگر فور را روی زیگلر انجام داد ولی زیگلر با سختی دستش را به رینگ برساند و توانست خلاص شود . دولف زیگلر یک فیموسر روی میز انجام داد ولی میز به طرز زیبایی با اسکول کراشینگ فینالی بدل کرد و کاور کرد ولی زیگلر در شماره 2 کیک اوت کرد . میز که در حال اعتراض به داور برای شمارش آهسته بود به طور غافلگیرانه از زیگلر حرکت زیگ زاگ را دریافت می کند و پین می شود.

برنده و قهرمان جدید : دولف زیگلر

بعد مسابقه د میز در حالی که شوکه شده بود به خوشحالی های زیگلر تماشا می کرد.

- صحنه هایی از درگیری استفانی و بری بلا در راء پخش شد.

در پشت صحنه بایرن ساکستون با بری بلا مصاحبه می کند و او می گوید کاری که استفانی مکمن با او و خواهرش کرد را جبران می کند و استفانی مکمن به خاطر دروغ بستن به دنیل برایان تنبیه خواهد شد.

نوبت به مسابقه سر کمربند دیواز رسید پیج وارد شد و سپس صحنه هایی از درگیری ای جی و پیج در هفته های اخیر پخش شد . ای جی هم وارد شد.

 

مسابقه دوم (سر کمربند دیواز)

پیج vs ای جی

در این مسابقه کوتاه ای جی توانست سابمیشن بلک ویدئو را روی پیج انجام بدهد . پیج در آستانه تسلیم شدن بود اما توانست قبل از تمام شدن مقاومتش خلاص شود و با انجام پیج ترنر ای جی را پین کند.

برنده و قهرمان جدید :‌ پیج

بعد مسابقه پیج اقدام به خوشحالی می کند و جی بی ال هم می گوید که تولد اوست و به او تولد و قهرمانی اش را تبریک می گوید.

- پروموی استینگ در بازی 2k15 پخش شد.

نوبت به مسابقه فلگ مچ میرسد . جاستین رابرتز روسف را به عنوان قهرمان مدال دار کشور فدراسیون روسیه معرفی می کند و روسف به همراه لانا با یک پرچم آمریکا وارد می شود . لانا شروع به حرف های ضد آمریکایی می کند و از طرف تماشاگران هو می شود . 4 سرباز و 1 نظامی دیگر به همراه پرچم آمریکا در استیج می ایستند و سپس جک سواگر به همراه زب کولتر و یک پرچم آمریکا وارد می شود.

زب کولتر و جک سواگر و لانا و روسف در رینگ هستند و در حالیکه مسابقه آغاز نشده ناگهان روسف و سواگر با هم درگیر می شوند و سواگر موفق به انجام پاتریوت لاک می شود تا اینکه با تلاش لانا و داور آنها جدا می شوند و مسابقه آغاز می شود . شعار usa usa و we the people به طور عمیق شنیده می شود.

مسابقه سوم (مسابقه پرچم)

روسف vs جک سواگر

لانا به روسف گفت که سواگر را نابود کن (کراش) و روسف برای انجام مجدد آکولید رفت ولی دچار گرفتگی رگ پا شد  و سواگر بدل کرد و پاتریوت لاک را روی روسف انجام داد روسف پس از مقاومت بسیار توانست خلاص شود و یک سوپرکیک را روی سواگر انجام بدهد . و روسف مجددا سابمیشن آکولید را انجام داد و جک سواگر بیهوش شد و داور بازی را به نفع روسف به پایان رساند.

برنده : روسف

بعد مسابقه زب کولتر بالای سر سواگر رفت تا وضعیت او را مشاهده کند که روسف به او سوپر کیک زد و سپس سرود ملی روسیه پخش شد و لانا و روسف با پرچم روسیه در رینگ جشن گرفتند.

صحنه هایی از درگیری 2 عضو سابق شیلد ، ست رولینز و دین امبروز پخش شد و نوبت به مسابقه لامبرجک رسید . در حالیکه رینگ در محاصره است ست رولینز و دین امبروز با تشویق وارد شدند و مسابقشان آغاز شد.

مسابقه چهارم (لامبرجک مچ)

ست رولینز vs دین امبروز

(لیست لامبرجک ها : بو دالاس -  جی اوسو - جیمی اوسو - بیگ ای- فاندانگو - کوفی کینگستون - سین کارا - راب ون دام - سزارو - تایتوس انیل - هیت اسلیتر - اریک روان - لوک هارپر - استارداست و گلداست - کرتیس اکسل - آرتروت - رایبک - دمین ساندو)

ممنتوم به مساوات بین امبروز و رولینز تقسیم شده بود تا اینکه با سوپلکس امبروز روی رولینز , هر دوی آنها روی لامبرجک ها افتادند و درگیری به بیرون رینگ کشید . لامبرجک های هیل و فیس به امبروز و رولینز حمله کردند ولی درگیری امبروز و رولینز به تماشاگران کشید و آنها همینطور از پله های سالن بالا می رفتند و همدیگر را می زدند تا اینکه کین وارد شد و به لامبرجک های هیل دستور داد آنها را به رینگ برگردانند . لامبرجک های هیل از جمله بو دالاس امبروز را گرفتند و به رینگ آوردند . ست رولینز که فکر فرار به سرش زده بود از بین تماشاگران به سمت استیج در حرکت بود که چند نفر از لامبرجک های فیس از جمله اوسوز و استارداست او را گرفتند و در حالیکه رولینز را بلند کرده بودند و به سمت رینگ در حرکت بودند دین امبروز یک کراس بادی روی همه آنها انجام داد و رولینز را وارد رینگ کرد.

امبروز آماده درتی دیدز (هدلاک درایور) شد اما رولینز با یک اینزیگری بدل کرد و آماده کراب استامپ شد اما دین امبروز بلند شد و خودش این حرکت را روی رولینز انجام داد و برای کاور رفت که کین وارد شد و کاور را شکست.

در اعتراض به دخالت کین لامبرجک های فیس وارد شدند و با کین درگیر شدند سپس لامبر جک های هیل هم وارد رینگ شدند و با آنها درگیر شدند . دین امبروز آخرین لامبرجک ها را هم بیرون کرد و ست رولینز با چمدان مانی این د بنکش از پشت به سر امبروز ضربه زد و در حالیکه دهان خودش خونی بود امبروز را کاور کرد و با موفقیت تا 3 شماره پین کرد.

برنده : ست رولینز

بعد مسابقه صحنه هایی از مسابقه پخش شد و تماشاگران رولینز را هو کردند.

نوبت به مسابقه بری وایات و جریکو رسید و پرومویی از این مسابقه و درگیری های اخیر جریکو و وایات پخش شد.

مسابقه پنجم

بری وایات vs کریس جریکو

بری وایات آماده سیستر ابیگل شد ولی جریکو رول کرد و بری وایات کیک اوت . جریکو سابمیشن والز آف جریکو را انجام داد و بری وایات با رساندن دستش به طناب رینگ خلاص شد . در ادامه ممنتوم بین جریکو و وایات در گردش بود تا اینکه جریکو یک کود برکر ناگهانی انجام داد ولی بری وایات پایش را روی طناب رینگ گذاشت و کاور جریکو فایده ای نداشت . بری وایات به بیرون رینگ افتاد و جریکو به دنبالش رفت و در بیرون رینگ یک سیستر ابیگل را روی جریکو انجام داد و جریکو را به درون رینگ آورد یک سیستر ابیگل دیگر روی او انجام داد و با موفقیت جریکو را پین کرد.

برنده : بری وایات

بعد مسابقه بری وایات شروع به خواندن شعر he's got the whole world کرد و تماشاگران هم او را همراهی کردند.

- صحنه هایی از درگیری استفانی مکمن و بری بلا پخش شد و نوبت به مسابقشان رسید ابتدا استفانی و سپس بری بلا وارد شد . در این هنگام روندا رزی که در میان تماشاگران بود معرفی شد.

مسابقه ششم

استفانی مکمن vs بری بلا

بیشتر ممنتوم دست بری بلا بود تا اینکه تریپل اچ و پس از او بری بلا وارد شدند حواس بری را پرت کرد و استفانی مکمن آماده پدیگری شد اما بری بلا با یس لاک بدل کرد و تریپل اچ داور را از رینگ به بیرون کشید و بری بلا هم یک دراپ کیک به تریپل اچ زد و او را انداخت . نیکی بلا به رینگ آمد و مانع خروج استفانی از طرف دیگر رینگ شد و بری بلا هم آمد و استفانی را از پشت محاصره کرد و موقعی که بری بلا می خواست حرکت بعدی اش را انجام بدهد , نیکی بلا یک کلوز لاین روی بری بلا انجام میدهد و دست استفانی را میگیرد و اورا بلند می کند و خودش از رینگ می رود . استفانی مکمن پدگیری را روی بری بلا انجام داد و او را پین کرد.

برنده : استفانی مکمن

بعد مسابقه تریپل اچ و استفانی مکمن در رینگ خوشحالی پس از پیروزی می کنند.

 

صحنه هایی از درگیری ارتون و رینز پخش شد و سپس رندی ارتون وارد شد و پس از او رومن رینز با ست مشکی-آبی جدیدش وارد شد.

مسابقه هفتم

رندی ارتون vs رومن رینز

رومن رینز از روی تاپ روپ ساموآن دراپ و سپس سوپرمن پانچ را روی ارتون انجام داد و آماده اسپیر شد اما ارتون در لحظه اسپیر یک ساید اسلم روی رینز انجام داد و سپس دی دی تی و آماده آر کی او شد . رومن رینز آر کی او را بلاک کرد و خواست که سوپرمن پانچ انجام دهد اما در همان لحظه ارتون یک آر کی او زیبا انجام داد و کاور کرد ولی رینز در شماره 2 در کمال تعجب کیک اوت کرد . رندی ارتون در شوک بود و آماده پونت کیک شد . هنگام دویدن برای انجام این حرکت , رومن رینز یک ضربه به پای ارتون وارد کرد و سپس یک اسپیر روی ارتون انجام داد و او را پین کرد.

برنده : رومن رینز

بعد مسابقه رومن رینز با تشویق تماشاگران مشغول خوشحالی بعد پیروزی شد.

- تبلیغ مسابقه سینا و لزنر انجام شد.

پرومویی از درگیری سینا و براک لزنر پخش شد.

تم براک لزنر اجرا شد و او به همراه پائول هیمن و با تشویق تماشاگران وارد شد سپس نوبت به جان سینا رسید و او هم با واکنش های مثبت و منفی تماشاگران وارد رینگ شد.

مسابقه هشتم (سر عنوان دبلیو دبلیو ای ورلد هوی ویت)

جان سینا vs براک لزنر

در ابتدای مسابقه سینا به لزنر حمله کرد و او را به گوشه رینگ برد . براک لزنر در همان ابتدا یک اف 5 روی سینا انجام داد و برای کاور رفت ولی سینا در شماره 1 کیک اوت کرد در ادامه براک لزنر 2 جرمن سوپلکس سنگین روی سینا انجام داد.

ممنتوم به طور کامل در دست لزنر است و ضربات سنگینی روی سینا انجام داد سینا دوباره تلاش کرد که ممنتوم را دست بگیرد او لزنر را به کنار رینگ برد و چند مشت به او زد اما لزنر با یک ضربه زانو به شکم سینا ممنوتم را در دست گرفت . براک لزنر یک هد لاک روی سینا انجام داد و تلاش سینا برای خلاص شدن با کوبیده شدن به کف رینگ از لزنر همراه شد و سپس یک ضربه زانو به بازوی چپ سینا وارد کرد . سینا خسته است و تلاش های او برای گرفتن ممنتوم فایده ای ندارد.

لزنر 3 بار دیگر جرمن سوپلکس را روی سینا انجام داد و سینا توان بلند شدن هم ندارد . لزنر کاور کرد اما سینا سریعا کیک اوت کرد . لزنر به جرمن سوپلکس هایش ادامه داد تا اینکه در حالیکه لزنر در حال انجام جرمن سوپلکس بعدی بود چند ضربه آرنج به لزنر وارد کرد و سپس 3 شلدر بلاک و لزنر ناگهان او را بلند کرد و آماده اف فایو بعدی شد اما سینا بدل کرد و یک اتیتود ادجاستمنت روی سینا انجام داد و کاور کرد اما لزنر کیک اوت کرد . لزنر بلند شد و سینا خسته در گوشه رینگ . لزنر سینا را به مبارزه طلبید سینا به سمت او دوید اما لزنر او را به زمین انداخت و شروع به زدن ضربات مشت کرد

سپس چند جرمن سوپلکس دیگر روی سینا انجام داد و از سینا خواست که بلند شود و 3 بار دیگر جرمن سوپلکس روی سینا انجام داد . داور در حال چک کردن وضعیت سینا است و لزنر از داور می خواهد مسابقه را تمام کند . داور از سینا می پرسد اما سینا مایل به ادامه مسابقه است . لزنر به داور می گوید از او بخواهد که تسلیم شود اما سینا ناگهان STF را روی لزنر انجام می دهد لزنر خلاص می شود و پس از چند ضربه مشت سنگین یک اف فایو دیگر روی سینا انجام میدهد و سینا پین می شود .

*برنده و قهرمان جدید : براک لزنر

بعد مسابقه تماشاگران در شوک اند و چند طرفدار سینا در حال گریه اند . لزنر و همین به همراه کمربند ها از سالن خارج می شوند و چند دکتر هم در حال چک کردن وضعیت سینا هستند و در این حال سامراسلم ایر آف شد.

 


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 40


درباره : کشتی کج , پی پی وی یو , نتایج پی پر ویو ,

بازدید : 198


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : نتایج پی پی وی سامراسلم 2014 ,

ارسال توسط A.H.M نظرات (1)
نظرات
    کد امنیتی رفرش
    نام ارسال کننده:amir
    دم براک گرم حال کردم.شکلکشکلک
    [-Comment_Answer-]
    1393/05/29 || 20:50
عناوين آخرين مطالب ارسالي

Redesigned By : Ghaleb-Weblog.ir

طراح قالب

قالب رزبلاگ

مترجم قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

MUSIC 320K