عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
تبلیغات


مطالب پر بازدید
تبلیغاتپنجشنبه 13 شهریور 1393

 

»» جهت مشاهده مشروح اخبار به ادامه مطلب بروید...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

خداحافظ ری میستریو :

ری میستریو های فلایرترین کشتی گیر تاریخ WWE   و معروف یه بزرگ مرد کوچک که خیلی وقته که داره توی عرصه ی رستلینگ فعالیت میکنه حدود چند وقت پیش در یکی از پیج های رسمی خودش اعلام کرد که قصد ترک WWE  و عرصه ی رستلینگ را دارد و میخواهد خودش را مثل بقیه ی هم دوره ایاش هال آف فیمر (بازنشسته) کند و این خبر واقعا انرژی بدی برای تمام طرفدارای رستلینگ فرستاد و در ادامه هم گفت که با تریپل اچ و وینس مکمن بر سر این موضوع بحث کردیم و به نتایجی برای به پایان رسیدن کریر خودم داریم و این جمله شاید امیدی به مسابقه ی آخر ری باشد ولی رفتن او از کمپای و عرصه ی رستلینگ قطعی شده است و ما باید برای یک خداحافظی تلخ از بزرگ مردکوچک خودمان را آماده کنیم!

جان سینا رکورد میشکند :

جان سینا قهرمان سابق کمربند WWE  و سنگین وزن جهان که پس از باخت بدی که براک لزنر داشت هیچ کس انتظار چلنج یا ریمچی از او انتظار نداشت ولی تریپل اچ اعلام کرد که این اتفاق می افتد و سینا هم آمد و حرفهایش رو گفت که من آماده ی مبارزه با لزنر هستم ولی این تمام ماجرا نیستش چون سینا قهرمان 15 دوره ی جهانی است و ریک فلیر 16 بار و این رکورد چند سالی است که پا برجا مانده ولی مسئولین میخواهند سینا را تاریخ ساز کنند و این رکورد را بالاخره بشکند و با افتخارات بیشتر نسبت به فلیر سینا را بر صدر جدول بهترینا برسانند و این اتفاق هم قرار است در نایت اف چمپینز رخ دهد و باید دید چه جور مسابقه ایی در انتظار ما میباشد یک مسابقه جذاب از هر دو کشتی گیر یا یه مسابقه ی یک طرفه مانند سامر اسلم!

باور کن تو آمریکا را به زمین زدی :

چند وقتیه که بو دالاس و جک سواگر درگیری های لفظی و کمی فیزیکی داشتند که واقعا جذاب و جالب بوده و حرفهای نسبتا باحالی زده شده و درگیری این دو از جایی شروع شد که بو دالاس به اسواگر گفت که تو میلیونها آمریکایی را سرافکنده کردی و دیگر ما نمیتونیم ادعای آمریکایی بودن کنیم و واقعا سواگر حرفی برای گفتن نداشت اما این درگیری به احتمال زیاد به نایت آف چمپینر میشکد و حتما مسابقه ی سرگرم را ارائه میدهند ولی باید منتظر بود که سواگر جوابی برای حرف های بو دالاس دارد یا نه؟

دعواهای خواهران ,ذهن فعال استوری نویس :

همانطور که میدانید چند وقتی که خواهران بلا با هم درگیر شدند و واقعا این درگیری ها جذاب بودند و حرفهایی در آن زده شد که یک خانواده را از هم میپاشد ولی این دعواها و حرفها فقط از ذهن فعال استوری نویس این بخش نشعت میگیرد طوری که واقعا میتوان این دعوا را بعد از دعوای برادران هاردی دومین درگیری های خانوادگی دانست و این درگیری میتواند به نایت آف چمپینز بکشد ولی به گفته ی اخبارهای رسمی کشتی کج این دو خواهر تا قبل از اتمام فصل سوم توتال دیواز دوباره پیش یکدیگر بر میگردند .هیچ چیزی و هیچ حرکتی قابل پیش بینی نیست فقط باید دید که چه میشود!

آلبرتو دلریو به تریپل ای پیوست :

آلبرتو دلریو کشتی گیر سابق WWE  که به خاطر مشکلات اخلاقی از کمپانی اخراج شده بود در تاریخ 3 سپتامبر به کمپانی AAA  یا تریپل ای پیوست.این همان کمپانی ایی است که سین کارای واقعی هم در آن فعالیت میکند و گفته شده است که قرار است مین اونتر این کمپانی باشد ولی با این حال تگ تیم شدن او با سین کارای سابق یا میزتیزیس که با اسم جدید در این کمپانی فعالیت میکند زیاد است.

آیا سینا هم به مقامات میپیوندد ؟

جان سینا که به مدت خیلی طولانی حدود 11 سال و اندی هست که به صورت چهره ی فیس بوده و فقط در آستانه ی ورودش به کمپانی حدود چند ماه چهره ی هیل بوده تا الان دارای یه رکورد فیس بودن است و هیچ کشتی گیری تا به حال 11 سال چهره ی فیس نبوده اما مردم دیگه خسته شدند که یه سینای تکراری رو به مدت چند ساله مشاهده میکنند و خواستار یه سینای هیل و غیرقابل کنترل هستند و کم کم هم این  امر در حال اجرا شدن هست.این امر از  همین راو هفته ی پیش آغاز شد که سینا تیم وایاتها را به زمین زد و به هر سه نفر یه ای ای زد و یا همین راو پیش که تونست به کین و رولینز ای ای بزنه ولی این تمام ماجرا نیست به گفته اخبارهای خارجی در نایت آف چمپینز تریپل اچ و رندی ارتن و کین به کمک سینا می آیند و او را قهرمان میکنند و او به بالاخره به چهره ی هیل تبدیل میشود و اما یه احتمال دیگه هم هست که در همین حین به سینا خیانت کنند و رولینز را برای کش کردن راهی کنند!هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!

جیک رابرتز با سرطان مبارزه میکند :

جیک اسنیک (مار) رابرتز که یکی از کشتی گیران قدیمی کشتی کج به شمار میرود چند وقتی هست که با سرطان ریه مواجه شده است و تا همین چند وقت پیش حتی قادر به صحبت کردن نبود و نمیتوانست تارهای صوتی خود را حرکت دهد اما حدود چند روز پیش پس از عمل موفقیت آمیز او بالاخره تونست صحبت کند و گفته میشه که در بدن او لوله هایی را کار گذاشته اند تا به وی کمک کند تا صحبت کند او حتی برای خود قبل از عمل وصیت نامه نوشته بود که خدا را شکر دیگر به آنجا نکشید.او حدود 48 ساعت بیهوش و تحت نظر پرستاران بود و بعد از بیهوشی کلماتی میگفت این بود : تخم مرغ – شیر – استیک – دونات و...کلا مواد غذایی را گفت زیرا 48 ساعت چیزی نخورده بود و بعد از بیهوشی هنوز حس شوخ طبعی خودش را داشت و ما هم آرزو میکنیم این اسطوره هر چه زودتر بهبود پیدا کند.

خداحافظ ورونیکا :

ورونیکا لین که یکی از دیوازهای برتر برند ان ایکس تی اخیرا از کمپانی WWE  خداحافظی کرد.این دیوا نفر دوم در نظر سنجی اخیر کمپانی که مربوط به قهرمان بعدی دیواز بود بعد از نایومی شد و در توییتر خودش این پیغام رو منتشر کرد :

امروز تصمیم گرفتم که این فصل از زندگی خودم را ببندم و به فصل بعدی برم.دوران من تو کمپانی خیلی جالب و هیجان انگیز بود و برای من قابل احترام و فراموش نشدنیه و من همیشه این بخش از زندگیم را گرامی میدارم.به هر حال من آمادم تا به سوی هدف ها و زندگی جدیدم قدم بردارم و به ارمان هایی که دلم میخواد دست پیدا کنم و در نهایت از همه ی همکارام و رفقام و تمام طرفدارانم متشکرم .متشکر برای همه چیز.

برترین منیجر و موکل تاریخ :

طی این سالها منیجر های زیادی با کشتی گیران زیادی وارد عرصه ی رستلینگ شدند و بعضی ها موفق و بعضی های دیگر در این کار شکست خوردند اما به تازگی کمپانی 2 تا از برترین منیجرها و موکل های تاریخ رو انتخاب کرد.در رده ی دوم این لیست کسی قرار ندارد جز پول هیمن به همراه موکلش براک لزنر که واقعا با هم کنار میان و و در کارشون وارد هستند اما در صدر این لیست کسی نیست جز پول بیرر به همرا موکلش آندرتیکر تنها کسی که از وقت ورود تیکر به کشتی کج همراهش بود تنها کسی که از تیکر نمیترسید و همیشه کنارش بود و  تنها کسی که آندرتیکر همیشه به او احترام میزاشت.این دو منیجر را بزرگترین منیجرهای تاریخ اعلام کردند و واقعا هم در کارشون موفق بودند.

شش کشتی گیری که نیاز به حمایت دارن :

اخیرا بعضی از سایت های رستلینگ لیستی از کشتی گیران و دیوازی را اعلام کرد که کمپانی آنها را فراموش کرده است و هیچ برنامه ی خاصی هیچ درگیری و حتی مبارزات زیادی به آنها نمیدهد و حتی بعضی از آنها فعلا در کمپانی نیستند.این لیست شامل دیوازی از جمله : سامر ری و اما میباشد و سوپراستارنی از جمله : بیگ ایی – کریسچن – جاستین گابریل – زک رایدر میباشد.آیا شما با این لیست موافقین یا نه؟

آپدیت بر وضعیت براک لزنر:

دبلیو دبلیو ای با اینکه براک لزنر برای ماه های آینده هم در مسابقات باشد و فقط در پی پر ویو ها و بعضی از شو های راء حضور پیدا کند مشکلی ندارد . ادامه حضور براک لزنر به معنای ادامه ی قهرمانی او می باشد.

 

مسابقه احتمالی برای نایت آف چمپیونز:

با ورود بلا تویینز به درگیری ای جی و پیج ، احتمال تشکیل مسابقه 4 جانبه سر کمربند دیواز برای نایت آف چمپیونز وجود دارد.

همچنین مسابقه استارداست و گلداست در مقابل اوسوز سر کمربند های تگ تیم برای نایت آف چمپیونز هم از احتمال بالایی برخوردار است.

 

سی ام پانک و خشم از عکس لو رفته:

چند روز پیش عکسی از عروسی سی ام پانک و ای جی در توییتر منتشر شد که باعث عصبانیت سی ام پانک و توهین او شد.

این عکس را استفانی مکمن منتشر کرد و سی ام پانک استفانی مکمن را در توئیتر بلاک کرد!

http://i.cubeupload.com/Sp83rf.jpg

 

 

مهمانی برای راء هفته آینده:

Shawne Merriman که یک بازیکن فوتبال آمریکایی است در راء هفته آینده حضور دارد . دبلیو دبلیو ای حضور او را بسیار تبلیغ کرد ولی او با کمپانی قراردادی ندارد و فقط در همان شب در چند سگمنت از راء حضور دارد.

 

پانک و کمپانی:

سی ام پانک پیامی 22 صفحه ای به کمپانی فرستاد و در آن در خصوص حق امتیاز استفاده از نام او و طراحی شخصیت او در بازی wwe 2k15 نوشت ولی کمپانی مدعی است که کپی رایت را رعایت کرده و برنامه ریزی برای طراحی شخصیت سی ام پانک در بازی 2k15 قبل از به پایان رسیدن قرارداد پانک شروع شده.

 

تعداد بیننده راء:

راء این هفته حدود 8500 تماشاگر در سالن داشت . تعداد تماشاگران تلویزیونی راء 3.92 بود در حالیکه راء قبلی 3.97 میلیون بیننده داشت.

ریتینگ راء به زودی اعلام می شود.

 

مسابقه سوم نایت آف چمپیونز:

مسابقه سر کمربند بین قاره ای بین د میز و دولف زیگلر هم برای نایت آف چمپیونز ثبت شد.

پیش از این مسابقه سزارو مقابل شیمس و مسابقه براک لزنر مقابل جان سینا ثبت شده بود.

http://i.cubeupload.com/ODB5b0.jpg

 

 

طرح های برای راء هفته بعد:

برای راء هفته آینده مسابقه کریس جریکو مقابل بری وایات ثبت شده . گفته شده که کمپانی در نظر دارد که این مسابقه به مسابقه استیل کیج تبدیل شود و مسابقه ای هم بین رومن رینز و رندی ارتون برگزار شود و گفتگوی درون رینگی به میزبانی Jerry Springer بین بری و نیکی بلا انجام شود.

 

فیلم جدید د راک:

د راک در توییترش عنوان کرد که به زودی به عنوان نقش اول در فیلم جدیدی به اسم Black Adam بازی خواهد کرد.

 

مصاحبه هفتگی تریپل اچ:

تریپل اچ در مصاحبه این هفته با مایکل کول به این موارد اشاره کرد :

تریپل اچ در ابتدا گفت با اینکه جان سینا در این 2 هفته در راء عملکرد خوبی داشته اما باز هم مطمئن نیست که حریف براک لزنر در نایت آف چمپیونز شود.

تریپل اچ گفت سینا در حال قانع کردن همه است که می تواند براک لزنر را شکست دهد و بهتر است آماده باشد چون براک لزنر هم آماده است و او موافق است که هیمن گفته براک لزنر 100% شکست ناپذیر نیست . سینا الان نگران باقی ماندن است.

تریپل اچ گفت که در اسمکدان این هفته استفانی مکمن در مورد خواهران بلا چیزی اعلام خواهد کرد و در راء هفته آینده  Jerry Springer با آنها گفتگو خواهد کرد و او تنها کسی است که می تواند به مشکلات خانوادگی بین بلا ها پایان دهد.

تریپل اچ گفت در راء آینده رومن رینز توسط رندی ارتون تسویه حساب خواهد شد و مسابقه بری وایات و کریس جریکو مسابقه قفس فولادی است و کریس جریکو باید به فکر نجات دادن خودش باشد.

در آخر تریپل اچ گفت هفته آینده در مورد تیک اور 2 صحبت خواهد کرد و این یک مسئله مهم برای اوست زیرا آینده در ان اکس تی است.

 

تی شرت 9.99$:

کمپانی در بخش فروش سایت رسمی اش تی شرتی به قیمت 9 دلار و 99 سنت که روی آن 9.99$ نوشته شده را برای فروش گذاشت مابقی تی شرت های سایت کمپانی 25 دلار قیمت دارند.

http://i.cubeupload.com/e8hTKL.jpg

 

تصاویر خبری:

سی ام پانک

http://i.cubeupload.com/yJpmVe.jpg

د راک

http://i.cubeupload.com/pqQywt.jpg

http://i.cubeupload.com/4Wohzr.jpg

باتیستا

http://i.cubeupload.com/kXohOG.jpg

http://i.cubeupload.com/5ZYt0S.png

http://i.cubeupload.com/XURmrD.jpg

http://i.cubeupload.com/5QlQme.jpg

روسف و لانا

http://i.cubeupload.com/yT9PFv.jpg

زک رایدر و ادن رودز

http://i.cubeupload.com/YMl2t0.jpg

 

 

دانلود زیرنویس فارسی شو راو 7 جولای 2014

 


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 6 نفر مجموع امتیاز : 53


درباره : کشتی کج , اخبار ,

بازدید : 512


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : اخبار بروز کشتی کج , wwe news ,

ارسال توسط A.H.M نظرات (0)
نظرات
    کد امنیتی رفرش
عناوين آخرين مطالب ارسالي

Redesigned By : Ghaleb-Weblog.ir

طراح قالب

قالب رزبلاگ

مترجم قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

MUSIC 320K